Prive Basisopleiding - STARTER *MINI*

€ 495,00
ex. btw

Kleur:

N/A

Maat:

N/A
Levering 2-3 Werkdagen

Omschrijving

Wil je graag leren hoe je gelnagels plaatst, maar heb je geen tijd voor een uitgebreide basisopleiding van meerdere volledige dagen?
Dan is dit MINI traject misschien iets voor jou.

Deze opleiding is bedoeld voor mensen die al een eerste feeling hebben met nagels of al wat op zichzelf oefenen, en merken dat ze er aanleg voor hebben. In een kort traject van 3 halve dagen focussen we vooral op techniek, correct werken en inzicht krijgen in producten en applicatie.

Omdat dit een versneld traject is, verwachten we wel dat de theorie vooraf grondig wordt doorgenomen. De uitgebreide cursus wordt daarom digitaal doorgestuurd vóór de eerste les. Het theoretische gedeelte wordt niet volledig klassikaal overlopen, zodat we de beschikbare tijd maximaal praktisch kunnen benutten.

Belangrijk om te weten: dit traject is niet geschikt voor iedereen. Sommige mensen pikken technieken heel snel op, anderen hebben meer tijd en herhaling nodig. Omdat iedereen anders leert, kunnen we op zo’n korte tijd enkel een mooi resultaat behalen wanneer er voldoende aanleg, inzicht en oefening aanwezig zijn.

Het grote voordeel is dat deze lessen volledig privé zijn, waardoor je mijn onverdeelde aandacht krijgt.

Lesprogramma 

Les 1: Praktijk Combi-Manicure met de frees 
Les 2: Applicatie van gel/biab Naturel
Les 3: Bijwerking met afwerking in Full Color 

De lessen kunnen plaatsvinden op data die we samen afspreken. Voor privélessen op zaterdagen geldt een toeslag van €300, aangezien dit mijn normale vrije dag is vanwege mijn gezin. 

Bij voorkeur zit er ongeveer een week tussen les 1 en les 2 en 2 tot 4 weken tussen les 2 en 3 zodat je voldoende tijd hebt om te oefenen en de leerstof en praktijk voldoende eigen te maken.

Wens je de lessen liever sneller na elkaar in te plannen, dan kan dat uiteraard ook. Hou er wel rekening mee dat de begeleiding die ik op die manier kan geven vaak iets minder optimaal is, omdat er minder tijd is om zelfstandig te oefenen en vragen of moeilijkheden tussendoor te laten ontstaan.

 

Praktisch

Elke les duurt 3 uur en wordt gegeven door Marjolijn, in onze winkel in Wilsele, Leuven. We zijn gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, zowel per trein als per bus, en we hebben voldoende gratis parkeergelegenheid voor onze winkel als je met de auto komt.

Je werkt bij voorkeur op modellen die je zelf meebrengt, of op jezelf.

 

Wat heb je nodig

Reken voor producten om te starten op ongeveer €150 tot €300, afhankelijk van jouw voorkeuren en keuzes.

In de digitale cursus worden alle producten besproken die we zullen gebruiken. 

Indien je dat wenst, hebben we ook een startpakket met alle basisproducten die je nodig hebt voor de lessen (exclusief elektronica):a.  https://www.nagelcentrummarjolijn.be/nl/startpakket-basisopleiding-starter-oplstartp1?colour=180952

Werken met eigen producten is enkel toegestaan wanneer deze afkomstig zijn uit ons assortiment. Zo kan ik correcte begeleiding en productkennis garanderen.

 

Samen met een vriendin

Wil je dit avontuur graag aangaan met een vriend(in)? Dat kan! Jullie krijgen zelfs 20% korting op jullie inschrijving. 

 

Korting

Gedurende 6 maanden na de start van je opleiding ontvang je 15% korting op (zo goed als) alles van ons assortiment, zowel online als in de winkel!

 

Certificaat

Wij verkopen geen certificaten. Dat betekent dat wij voor kwaliteit gaan en geen kwantiteit. Enkel wanneer je succesvol de cursus kunt afronden, ontvang je een certificaat van deelname.

Een certificaat kan je verdienen na het afleggen van een praktijkexamen. Je komt dan met een model naar onze groothandel en tijdens het examen doe je een bijwerking van BIAB™ met afwerking Full Color. Je krijgt hiervoor 3 uur de tijd. De datum en het moment worden samen vastgelegd. Je kunt hiervoor contact met me opnemen.

Indien je geslaagd bent, ontvang je een certificaat. Als je niet geslaagd bent, kan je een volgende keer opnieuw een examen afleggen. Je krijgt maximaal 2 kansen voor het behalen van je certificaat.

Je kan het examen inplannen tot maximaal 1 jaar na je laatste les van de starteropleiding. 

 

Inschrijven

Inschrijven gebeurt via de online webshop of door langs te komen in de groothandel.

 

Annulatie

Kosteloos annuleren kan tot 30 dagen voor de eerste cursusdag. Hierna is er geen terugbetaling of verplaatsing mogelijk. Je kan echter wel iemand zoeken om jouw plaats in te nemen.